Yeni Yayın Organımız Geliyor

Dijital Servisler ve Sosyal Medya Koordinatörlüğümüzün (Koordinatörlük) yeni yayın organı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şirketimizin yeni yayın organı hakkında Koordinatörlükten paylaşılan bilgileri size aşağıda aktardık.

Yeni Yayın Organı Nedir?

Bize aktarılan bilgilere göre Koordinatörlüğün koordinasyonunda elektronik bir dergi yayımlanacak. Dergiye konsept ve yapım, redaksiyon ve hukuki süreçlerde Graphiaz destek verecek. Graphiaz, Türkiye’nin ilk basılı anime manga ve Japon kültürü dergisini hayata geçirmiştir. Derginin adı henüz açıklanmadı.

Hangi Konular İşlenecek?

Dergide teknolojik gelişme ve haberlerden girişimcilik ekosistemine, vergi ve hukuk alanından eğitim sektörüne kadar birçok konu işlenecek. Konular elbette bunlarla sınırlı olmayacaktır. Ancak genel anlamda Dem Blog’un kategorilerine paralel olacağını söyleyebiliriz.

Derginin Destekçileri

Koordinatörlüğün koordinasyonunda derginin hazırlanmasında Dem Blog ekibinden arkadaşlarımız bulunacak. Ayrıca Graphiaz’dan konsept-yapım ve içerik konusunda destek alınacak. Kolektif bir çalışmanın ürünü olarak en yakın zamanda yayımlanması planlanmaktadır.

Dergi Ücreti Olacak mı?

Dergi internet ortamından ve genel kitleyi bilgilendirici nitelikte hazırlanacaktır. Sektöre katkı sağlaması, konuya ilgisi olanların ücretsiz bir şekilde bilgiye erişmesi için ücretsiz bir şekilde yayımlanacaktır. Şirketimizin bu yayından ticari kazanç amacı bulunmamaktadır.

Derginin Yayımlanacağı Ortamlar

Dergi elektronik dergi (e-dergi) formatında internet üzerinden yayımlanacaktır. Dem Blog’da dergi için bir alan ayrılarak okuyucularımızın istifadesine sunulacaktır. Ayrıca görüşmeler sonucunda anlaşılırsa Turkcell Dergilik üzerinden de yayımlanması sağlanacaktır.

İlk Sayı…

İlk sayının en kısa sürede yayımlanması planlanmaktadır. Ocak-Şubat 2023 arasında yayımlanması Koordinatörlük tarafından hedeflenmektedir.

Biz de Dem Blog ekibi olarak heyecanla bekliyor olacağız. Yayımlandığında hem Dme Blog’dan  hem de şirketimizin tüm sosyal medya hesaplarından duyuracağız.

 

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola

No more posts to show