DEM Blog'da Gönüllü Yazar OL!

Dem Blog’da gönüllü olarak yazar olmak, aklındakileri, fikrindekileri, insanlara duyurmak istediklerini; girişimcilik dünyasına, vergi ve teşvikler ile hukuk alanındaki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri DEM Blog takipçileri ve diğer herkese ulaştırmak istiyorsan doğru yerdesin. Gönüllü Yazarlık Programımız ile Dem Blog’da yazmaya başlayabilirsin.

entrepreneur, startup, start-up-593359.jpg

Yazarlık Programı Nedir

Yazarlık Programı, Dem Yazılım’ın Dijital Servisler ve Sosyal Medya Koordinatörlüğünün gönüllü yazarlık projesidir. Proje ile genç yazarların ve yazar adaylarının gelişimine katkı sağlaması ve de Dem Blog’un içerik üretiminin daha da artması temin edilecektir. Karşılıklı fayda sağlayan bir organizasyon oluşturulması için gereken çalışma Dem Blog Direktörlüğü tarafından yürütülmeye devam edilmektedir.

ŞARTLAR NELER?
  • DEM Blog yazarı olarak haftada senden sadece iki adet makale yazmanı istiyoruz. Seni zorlamıyoruz.
  • Haftalık görevini yerine getiremedin mi? Merak etme toleranssız insanlar değiliz. Lakin durumun devamı halinde Blog Koordinatörümüz kızabilir. Dikkat etmek lazım.
  • İçeriklerinin paylaşılmadan önce editör onayından geçmesi için beklemelisin. Bazı durumlarda yazarlarımıza kontrolsüz yayım izni verebiliyoruz. Onun haricinde onaysız paylaşmaman gerekiyor.
  • Yazı içeriklerinden tamamen yazar yani sen sorumlusun. Yazıların hiçbir zaman Dem Blog ve Dem Yazılım’ın düşünce ve fikrini paylaşmış olmaz. Yazının tüm sorumluluğu sana aittir.
  • Dem Blog’da paylaştığın yazıların yayım amaçlı telif hakkını Dem Yazılım’a vermiş olursun. Yazıların sahibi sen olursun lakin yayım hakkını Dem Yazılım elinde tutar. Bu kapsamda yazılarını başka yerlerde paylaşmamanı rica ederiz.
  • Dem Blog Yazarlık Sözleşmesini kabul etmen koşuluyla yazarlığın kabul edilir. Daha detaylı şartlara bu sözleşmeden ulaşabilirsin. Biz burada kısaca şartlardan bahsetmiş olduk ama sözleşme işin resmi kısmını oluşturuyor.

YAZARLIK BAŞVURUSU

Başvurunuzu Aşağıdaki Formdan Yapabilirsiniz. Yazarlık Programı İle İlgili Detaylı Bilgiye Sayfanın Altına Doğru Giderek Erişebilirsiniz.

Yazarlık Başvuru Formu

Formu lütfen usulüne uygun ve gerekli yerleri eksik etmeden doldurunuz.

Destek Lazımsa Mail Atınız

iletisim@demyazilim.com

Bizi Takip Edin