Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor…

Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola çıkan Turkcell Dergilik uygulaması kapanıyor.

Turkcell’den Duyuru

Dergilik Kapanış Duyurusu
Dergilik Kapanış Duyurusu

Turkcell, Dergilik uygulamasının sonlandırılacağına dair bilgiyi “yayinci@dergilik.com.tr” yayıncılarla resmi iletişim kurulan e-posta hesabından bildirdi. E-Posta iletisi saat 18.15 civarında Turkcell Dergilik uygulamasındaki yayıncılara iletildi.

E-Postada 5 Eylül 2023 tarihinden itibaren Dergilik uygulamasına erişilemeyeceğini bildiren Turkcell Dergilik, ayrıca yayıncıların 5 Eylül 2023 tarihine kadar sistemdeki istatistiklere ulaşılabileceğine de değindi.

 Dergilik Neydi?

Turkcell’in dergilik uygulaması Türkiye’de ve dünyada yayımlanan birçok dergiyi elektronik ortamdan okumamızı sağlayan harika bir uygulamaydı.

İçinde dergilerin yanı sıra podcastler, haberler, gazeteler de bulunmaktaydı. Geniş kitlelere hitap eden Dergilik uygulaması kapanacağını bildiren duyurusuyla bizim de yayıncısı olduğumuz Dergilik uygulamasının yayıncılarını üzdü.

Turkcell Dergilik
Turkcell Dergilik

Piyasada benzer nitelikte muadil uygulamalar olmakla beraber Dergilik gibi bir uygulama henüz bulunmamaktadır. Umarız Dergilik uygulaması gibi bir uygulama girişimciler, dijital yayımcılık yapan firmalar tarafından tüketiciye sunulur. Çünkü birden fazla içerik türünü içinde barındıran çok faydalı bir içerik uygulaması olduğu konusunda Dem Yazılım olarak hem fikiriz.

Keyifli okumalar dileriz.

 

İlgili Makaleler;

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola

No more posts to show