Şirketimiz “World Ecommerce Forum” Etkinliğine Katıldı

Dem Yazılım olarak Worldef’in (https://worldef.net) düzenlediği “World Ecommerce Forum” etkinliğine şirket olarak katılım gerçekleştirdik.

World Ecommerce Forum

Forum, Worldef E-İhracat Platformu tarafından düzenlenmiştir. Meta’nın “Ana İş Ortağı” olduğu etkinliğe Türkiye İş Bankası “Ana Sponsor” olarak katılmıştır.

World Ecommerce Forum, dünyadan birçok ülkeden firmanın katıldığı Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliğidir. Çok önemli şirketlerin ortakları, CEO  ve genel müdürleri ile diğer yetkin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen forum 28-29-30 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Dem Yazılım Etkinlikte

Dem Yazılım olarak etkinliğe üst yönetim seviyesinde katılım gerçekleştirdik. Başta şirketimiz ve blogumuz genel sorumlusu Muhammet Sakin ile diğer yetkili isimler şirketimizi temsilen foruma katıldılar. Forum esnasında Dem Blog olarak Muhammet Sakin’e forum hakkında ne düşündüğünü sorduk. Cevap olarak şunları aktardı kendileri;

Öncelikle Dem Yazılım olarak Worldef E-İhracat Platformunun düzenlediği “World Ecommerce Forum” etkinliğine katılmaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek istiyorum. İlk izlenim harika. Stantlar, B2B görüşme alanları, başta İş Bankası ana sahnesi olmak üzere diğer sahneler çok özenle hazırlanmış. Panelistler, moderatörler, şirket temsilcileri çok donanımlı ve işinin duayeni insanlar. Burada gencinden yaşlısına birçok iş adamı, iş kadını ve girişimciler bulunmakta. Faydası büyük bir etkinlik olacağını şimdiden söylemek isterim.

Genç arkadaşlarımızın gelmesi, stantları gezmesi, panelleri dinlemesi, sorular sorması gelişimleri açısından çok önemli bizim için. World Ecommerce Forum Worldef’in de dediği gibi adeta “E-Ticaretin Davosu” niteliğinde. Gelip bir şeyler öğrenmek isteyenlerin, kendini geliştirmek, network edinmek isteyenlerin dönüşte istediklerini alarak gidecekleri bir etkinlik World Ecommerce Forum. Sonraki etkinliklere de katılmak isteriz. Herkese katılım sağlanmasını öneriyoruz. Worldef ekibine, katılımcılara, konuşmacılara ve diğer herkese bu büyük ve efsane etkinliğe verdikleri emek için çok teşekkür ederiz.

Forum Eylül’de

Forum 28-29-30 Eylül 2022’de düzenlenmiştir. Bir sonraki Worldef forumlarında görüşmek dileğiyle.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola