Podcast Yayımlarına Devam

Podcast

Podcast Çekimleri Devam Ediyor

Dem Blog bünyesinde yürütülen podcast yayımları yeniden devam ediyor. Uzun süre ara verdiğimiz podcastlerimizin yeni bölümlerine devam ediyoruz. Bu hafta 25.03.2023 tarihinde DemCasts podcastimize yeni bir bölüm ekledik.

Periyotlar Ne Olacak?

Periyotlarımızı henüz belirlememekle beraber uzun sürenin ardından üst üste bölüm yayımlamayı planlıyoruz. Haricinde kesin mi yayım periyodu şu anlık belirlemedik. Ancak en kısa sürede bir periyot oluşturmak istiyoruz.

Yeni Seriler Gelecek mi?

Şu anda DemCasts podcastinde üç adet seri yayımlıyoruz. Bunlar E-Ticaret Günlükleri, Maliye Sirküleri ve Tüketici Bilinçlendirme Serisidir. Podcast serisi ekleme konusunda henüz bir çalışma olmamakla beraber fikirlere açığız Dem Blog üzerinden ya da Dem Yazılım iletişim adresleri üzerinden fikir önerileri sunabilirsiniz. Ayrıca işbirliği yolu ile podcast yayımlamak isteyen kişi ve kurumlara da açığız. Konu hakkında Dem Blog iletişim kanalları ya da Dem Yazılım iletişim adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

DemCasts Hakkındaki Önerileriniz

DemCasts hakkındaki önerilerinizi Dem Blog’un “İletişim” sayfasındaki formdan ya da iletişim adreslerinden, Dem Yazılım sosyal medya hesaplarından ve yazar iletişim formlarından bize iletebilirsiniz.

Podcast Dinleyin
DemCasts Dinleyin

DemCast’i dinlemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;
Spotify: DİNLE
Apple Podcast/iTunes: DİNLE
Turkcell Dergilik: DİNLE
Google Podcasts: DİNLE
Dem Blog’dan Dinle: DİNLE

DemCasts

DemCasts Serisi, DEM Yazılım Dijital Servisler ve Sosyal Medya Koordinatörlüğüne bağlı Dem Blog Direktörlüğünce yayımlanan Dem Yazılım içerik markası ve podcast yayınıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola