Hazır Ofis ve Avantajları

Hazır Ofis ve Avantajları

Günümüzde işletmelerin ve iş yapmak isteyen girişimcilerin en temel ihtiyaçlarından bir tanesi de ofistir. Zira rutin işlerin idare edildiği, müşterilerin ağırlandığı, yeni fikirlerin geliştiği ortamlar ofislerdir. Hazır ofis ve avantajları konusuna değinmek istedik bu makalemizde. Girişimcilik dünyasına, iş dünyasına faydalı olması dileğiyle…

 

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, hazır ofis kiralama şirketleri tarafından şirketlere ve şahıslara kiralanan fiziki ve tam donanımlı ofislerdir. Burada normal ofislerdeki çeşitli sorumluluklarımızı üstümüzden atıyoruz. Bazı zor süreçlere girişmemize gerek kalmıyor. Üstüne avantajlarıyla bize selam veriyor. 🙂

Hazır Ofis ve Avantajları
Hazır Ofis ve Avantajları

Hazır Ofis Neler Sağlıyor?

Hazır ofisler, hazır ofis kiralama firmaları tarafından şirketlere ve şahıslara kiralanmaktadır. Bu tip ofislerde faturalar, internet, şebeke tesisatlarının açma kapama bedelleri olmaz. Size ait hazır ofisiniz olur. Hazır denmesinin nedeni ise gerçekten hazır olmasıdır. Gel bilgisayarını koy ve çalış mantığı vardır. Ofiste masa ve sandalyeler, kesonlar, evrak dolapları bulunmaktadır. Ofisinizin anahtarı da sizdedir.

Bir Tek Kira, Gerisi Hazır Ofis Kiralama Firmasında

Evet, bir tek kira ödüyorsunuz. Tek kalem ödeme. Ardından tüm süreçler hazır ofis kiraladığınız firma tarafından yürütülüyor. Tüm destek hizmetleri bu firma tarafından lokasyondaki tüm şirket ve şahıslara uygulanıyor. Böylece maliyet avantajı da sağlanmış oluyor.

Fatura Derdi Yok

Fatura gibi bir dert hazır ofiste yok. Su, doğalgaz, elektrik ve internet faturaları hazır ofis firması tarafından karşılanıyor. Bu hizmetler ödediğiniz ücrete dahil olarak sizlere sunuluyor.

Kargo ve Postalar Güvende

Kargo ve postalarınız hazır ofis kiraladığınız firma personelince karşılanır ve teslim alınır. Ardından size e-posta, mesaj, arama yollarıyla bilgi verilir. Böylece kargo ve postlarınız güvende olur.

İstediğin Vakitte İstediğin Gibi

Normal ofislerde olduğu gibi burada da sınırsız vakit ofisinize girip çalışabilirsiniz. Bir giriş çıkış saati sınırlaması birçok hazır ofis kiralama firmasında yok. 7/24 kesintisiz kullanım.

Ortak Kullanım Alanlarından Faydalanın

Lokasyondaki ortak kullanım alanlarından faydalanabilirsiniz. Bu alanlar mutfak, lobi, bahçe vb. alanlar olabilir. Böylece iletişim ağınızı genişletme fırsatınız olur. Yeni işlerin kapısı ağdan geçmiyor mu zaten? 🙂

Hazır Ofis ve Avantajları - Ortak Kullanım Alanları
Hazır Ofis ve Avantajları – Ortak Kullanım Alanları
Destek ve Ek Hizmetlerden Faydalanın

Hazır ofis kiralama firmaları destek olurlar ve bazı ek hizmetler sunarlar. Destekleri her an ihtiyacınız olanı imkanlara göre size sağlamaktır. Bu çay, kahve, kağıt, masa vs. olabilir. Ancak telefon ve santral hizmetleri ile sekretarya hizmetleri de sunarlar. Böylece çağrı kaçırmazsınız, misafirleriniz siz yoksanız bile ağırlanır.

Prestijli Adresler Sizin Olur

Hazır ofis kiralamanız durumunda prestijli adresler sizin olur. İnternet sitenize, sosyal medya hesaplarınıza bu adresi ekleyebilirsiniz. Böylece potansiyel müşterileriniz, prestijli bir firmayla çalışmak için size daha fazla güvenirler. Unutmayalım, ticari hayatta, girişimcilikte imaj önemli.

Odaklanarak İşinizi Büyütün

Hazır ofislerin bir diğer avantajı da odaklanma imkanı sağlamalarıdır. Ofisinizin her türlü ihtiyacının hazır ofis firmasında karşılandığını bilmek kafanızı rahatlatır. Böylece işinize daha çok sarılabilir, odaklanabilirsiniz. Sizi yavaşlatacak işlerle uğraşmazsınız.

 

Bu makalemizde hazır ofisin avantajlarından bahsettik. Umarız faydalı bir içerik olmuştur. Hazır ofis kiralamak için internette biraz arama yaparak konuyu daha detaylı araştırabilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

Sanal Ofisin Girişimciler İçin 5 Avantajı Makalesini Hemen Okuyun!

 

 

 

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola