HAKKIMIZDA

Teknolojinin geleceği ile ilgili her şey alanımız...

Dem Blog, Dem Yazılım'ın dijital servisi olarak 2022 Haziran ayında faaliyete geçmiş bir içerik platformudur.

Teknoloji, girişimcilik, vergi hukuku, e-ticaret, regülasyonlar, gelişen ve değişen dijital çağa ayak uydurmak ve daha fazlası. Dem Blog olarak bunların tamamını farklı formatlarda sizlere içerik olarak sunuyoruz. Bilginin insani bir gereği olan paylaşmayı bir kenara atmamak, insanlığa faydası olacak hizmetler sunmak için çabalıyoruz. Bilgimizi olabildiğince çok kişiye ulaştırmak ve de yeni kişilerle farklı bilgiler edinmek ana emelimizdir. Sizler için harika bir ekiple çalışıyoruz.

Şirketimiz

Dem Blog, Dem Yazılım’ın dijital servisidir. Dem Yazılım olarak sektördeki ihtiyaçlara yönelik web siteleri, mobil uygulamalar, özel proje yazılımlar geliştiriyoruz. Ayrıca dijital pazarlama alanında da siz değerli takipçi ve müşterilerimize en efektif ve profesyonel deneyimi yaşatmak için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi edinmek için Dem Yazılım resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için tıklayınız.

DEM YAZILIM DİJİTAL SERVİSLERİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Instagram
Sosyal Medya

Bize Katılmak İster misiniz?

Dem Blog’Da “Gönüllü Yazarlık” programımız var. İlgiliyseniz yazarlık başvurusu yaparak Dem Blog yazarı olabilir ve bilginizi tecrübelerinizi insanlara faydalı olacak şekilde aktarabilirsiniz.