Deprem Süreci İle İlgili Bilgilendirme

Deprem Süreci İle İlgili Bilgilendirme

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli olarak meydana gelen vahim deprem hadisesi sonrası tüm Türkiye olarak üzüntülü bir süreç yaşamaktayız. Başta deprem bölgesinde hayatını kaybedenlere Allah’dan rahmet ailelerine sabırlar diliyoruz. Bölgede canla başla çalışan devlet, özel sektör ve sivil toplum kuruluş ve oluşumlarına güç, sabır ve kolaylıklar diliyoruz. Dem Yazılım olarak gerek ekipçe gerekse bireysel olarak bizler de elimizden gelen yardım ve diğer gerekli aksiyonları alıyoruz. Tüm Türkiye olarak başımız sağ olsun. Geçmiş olsun Türkiyem.

Deprem Sonrası Süreç İşleyişi

Depremden sonra artçıların da çok sık görüldüğü bu dönemde devlet, sivil toplum ve özel sektör odağımızı deprem bölgesine çevirdik. Şirket olarak biz de faaliyetlerimizi dengeli bir şekilde deprem ile ilgili alana yönlendirdik. Bu kapsamda normal süreçteki faaliyetlerimizi biraz daha yavaş bir şekilde yürütmekle beraber deprem konularında da çalışmalar yapmak üzere çalışıyoruz.

Depremin yaralarını en hızlı şekilde sarabilmek ve bundan sonraki süreçte deprem ile ilgili olarak tüm Türkiye çapında gerekli çalışmaların yapılması dileğiyle.

Geçmiş Olsun Türkiyem.

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola

No more posts to show