Dem Yazılım'dan Muhammet Sakin'in sunumuyla....

DemCasts Serileri

DEM Blog’un yeni yayım enstrümanı DemCasts serileri ile sizlerleyiz. Yeni yayım elemanımız DemCasts Serilerinde Dem Yazılım idari yöneticisi Muhammet Sakin’in sunumuyla ilk olarak “Maliye Sirküleri”, “Tüketici Bilinçlendirme Serisi” ve “E-Ticaret Günlükleri” adlı üç adet podcast serisi yayımlayacağız.

Podcast Yayımladığımız Platformlar

Serilerimiz

DemCasts ile Maliye Sirküleri

Maliye Sirküleri serisinde vergi teşviklerinden, sigorta, gümrük, şirket kurma, genç ve kadın girişimcilik ile diğer avantajlı vergi hukuku ile ilgili gelişmeleri paylaşıyor olacağız. Bir yandan indirim, teşvik ve diğer avantajlardan bahsederken bir yandan da yükümlülükleri anlatacağız.

Tüketici Bilinçlendirme Serisi (TÜBİS)

TÜBİS, tüketici hukuku ile ilgili bilgileri konunun muhatabı olan tüketicilere uygun ve kolay anlaşılır bir dilde aktarmaktır. İade, vergi, kargo, uyuşmazlık çözümü ile diğer tüketici mevzuatı ile ilgili merak edilen konuları paylaşıyor olacağız.

E-Ticaret Günlükleri

Serimizde e-ticaret alanı ile ilgili güncel ve girişimcileri ilgilendiren konulara değineceğiz. Sektörün zorlukları, avantajları, strateji önerileri gibi konulara değinilecektir.

Sunucularımıza Yazın

Sunucumuz, DEM Blog’un fikir sahibi Dem Yazılım şirketinin yöneticilerindendir. Yayıncılık ve içerik üreticiliği alanına ayrı bir ilgisi vardır. Bu ilgisini Dem Blog’da insanlara faydalı olacak şekilde yönlendirmeyi tercih ederek Blogumuzda muhtelif formatlarda içerik üretimini üstleniyor.

İlkokul ve ortaokulun ardından lise öğrenimini İstanbul Ataşehir’de bulunan Habire Yahşi Anadolu Lisesinde tamamlamıştır.

Üniversite tahsilini yine İstanbul’da Nişantaşı Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi üzerine yapmaktadır.

Araştırma ve ilgi alanları arasına dijital içerisindeki birçok konuyu dahil ederek öğrendiklerini ve deneyimlediklerini bizimle paylaşmak için yola çıkan sunucumuz ayrıca Dem Blog’da yazarlık da yapmaktadır.

01

Muhammet Sakin