Dem Yazılım “World Traffic Summit” Etkinliğine Katıldı

Dem Yazılım ekibi olarak “World Traffic Summit” etkinliğine katılım sağladık. Temsilen Muhammet Sakin katılımı bizzat sağladı. Standlarda gezildi, çeşitli firma temsilcileri ve freelancerlarla görüşüldü.

İlk İzlenim Harika

İlk olarak Haliç Kongre Merkezindeki ilgili bloka girerken girişte bizi bir kayıt alanı karşılıyor. Burada, bilet kontrolü yapılıyor ve etkinlik içinde gezerken takabileceğiniz etkinlik kimlik kartları veriliyor. Ardından ilerlediğimizde standlar ve sosyal alan bize selam veriyor. Sonrasında yemek alanları ile diğer networking bölümlerini takiben sunumların yapıldığı ana salona ilerliyoruz.

Sunumların İçeriği

Sunumlar, alanında uzman şahısların ağzından özenle hazırlanmış görsel sunuları ile yapılıyor. İngilizce olan sunumlar için ayrıca çeviri hizmeti bulunmuyor ama sorun değil, insanların sıcaklığı ve samimiyetiyle bu sorun ortadan kalkıyor.

Sunumlar daha çok dijital pazarlama alanında çalışanların, kendini geliştirenlerin ve direkt işin erbabı olan profesyonellerin hizmet içi eğitimi niteliğinde. Ancak tabi ki bu işe yeni gönül vermiş kişilerin de katılıp faydalanabileceği üst düzey bir etkinlik.

28-29 Eylül 2022 Tarihleri Arasında

Zirve (Traffic Summit), 28-29 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezinde yapılıyor. Katılmak isteyenler Traffic Summit sitesinden biletlerini alıp katılım sağlayabilirler.

Fuar ve Etkinliklere Katılımımız Devam Edecek

Etkinlik alanında Dem Blog muhabirimize konuşan Dem Yazılım yetkilisi Muhammet Sakin şu ifadeleri kullandı;

Traffic Summit çok güzel bir alanda, güzel bir ambiyansta yapılıyor. Yetkin konuşmacılar, kapsamlı standlar ve güçlü ekiplerle katılımcıları memnun eder bir hava esiyor bugün Haliç Kongre Merkezinde.

Traffic Summit etkinliğinde gerekli çalışmaları yürüterek standları gezdik, bilgiler aldık. Zirve sunumlarına katıldık. Ardından burada değinmek istiyorum, sosyal medya üzerine bir profesyonelden bahsetmek istiyorum, sayın Ahmet Ekinci beyefendi ile görüştük. Kendilerini hem işletmemiz olarak hem de kendim yakından takip ediyorum sosyal medya üzerinden. Kendisiyle kısa tatlı bir sohbet edip ayrıldık. Hoş muhabbeti için buradan yine teşekkürlerimi iletiyorum.

Traffic Summit’e herkesi bekliyoruz. Bugün birinci gündü, ancak yarın yani 29 Eylül 2022’de ikinci gün olacak. Network, işbirliği fırsatlarından yararlanmak için Haliç Kongre Merkezine, Traffic Summit’e.

Dem Yazılım ekibi olarak fuar katılımlarına devam ediyoruz. Gerekli çalışmayı ve koordinasyonu sağlıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola