Dem Yazılım 9. E-Ticaret Forumuna Katılıyor

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Worldef’in düzenlediği “World Ecommerce Forum” e-ticaret forumuna Dem Yazılım üst yönetici seviyesinde katılıyor.

E-Ticaret Sektöründe Avrupa’da Bir Numara

Dem Yazılım’ı e-ticaret forumunda üst düzey yönetici olarak temsil edecek olan şirket yetkilisi Muhammet Sakin World Ecommerce Forum’un e-ticaret sektörü için Avrupa’da bir numara bir etkinlik olduğunu, değerlendirilmesi gerektiğini, işletmelerin en küçükten en büyüğüne birçoğunun forumda olacağını belirten Sakin “Kaçırılmaması gereken müthiş bir network fırsatı” şeklinde forumu nitelendirdi.

Katılımcı Skalası Geniş

Forum’un birden çok alanda hizmet veren şirketlerden oluşacağı belirtildi. Konuyla ilgili Dem Yazılım yetkilisi Muhammet Sakin’e hangi alanda firmaların olduğuna dair soru sorulduğunda şu cevabı bize iletti;

Ee, tabi forum büyük, e-ticaret deyince akla sadece salt e-ticaret faaliyetinde bulunan şirketler, işletmeler gelmemeli. Bu forumda pazaryerleri, kendi bünyesinde satış yapan e-ticaret firmaları, e-ticaret altyapı sağlayıcıları, yazılım şirketleri, lojistik ve ulaştırma şirketleri de bulunuyor. Her şirketin kendisine bir partner, iş ortağı, müşteri veya tedarikçi bulabileceği bir forumdan bahsediyoruz. Kesinlikle katılım sağlanması gereken bir etkinlik olduğunu düşünüyoruz Dem Yazılım olarak.

Forum Eylül Sonunda

Worldef’in düzenlediği “World Ecommerce Forum” 28-29 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Yeşilköy’de WOW Hotel’de. Katılım için Worldef’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Makaleler

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola