2023’ÜN İLK REHBERİNİ YAYIMLADIK

İlk Rehberimizi Yayımladık

Dem Yazılım yayınlarından ilki olan elektronik kitap şeklindeki rehberimizi yayımladık. Rehber, 2023 yılındaki ilk yayınımız olmaktadır.  Rehberin konusunu gelir vergisi kanunu mükerrer madde 20/B kapsamındaki istisna olarak belirledik. Yani, YouTube vb. mecralarda içerik üretenler ile mobil uygulama geliştirenler için vergi istisnasını anlattık. Belirlediğimiz konuya göre hazırladığımız bu rehber bir baş ucu rehberi niteliğindedir.

Rehberin Yayımlanması ve Dağıtımı

Rehber, şirketimizin himayesinde Dijital Servisler ve Sosyal Medya Koordinatörlüğümüzün koordinatörlüğünde, Muhammet Sakin’in editörlüğünde çeşitli birimlerimizin katkısıyla hazırlanmıştır.

Editörümüz konuyla ilgili açıklamasında şunları ifade etti;

“Rehber vb. yayınları çıkarmak Dem Yazılım’ın içerik üretimi ayağı için çok istediğimiz bir konuydu. Çalışmalarımızı yaptık, gereken özeni yüksek seviyede göstermeye çalıştık. Mevzuat hükümlerini tarayarak gerekli açıklamaları herkesin anlayacağı bir dil ve mizanpaj ile rehbere aktardık. Umarız rehbere ulaşan herkesin işine yarayan bir çalışma olur. “

Rehbere Erişim Nasıl Sağlanıyor?

Rehbere erişim için Dem Blog’daki kitap indirme merkezinden rehberi indirmeniz gerekmektedir. İlgili merkeze ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Kitap İndirme Merkezi: TIKLAYINIZ.

 

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Makaleler

Girişimcilik
Turkcell Dergilik Kapanıyor

Turkcell Dergilik Kapanıyor Turkcell Dergilik Kapanıyor… Dijital yayıncılık sektörüne yön vermek, temellerini atmak üzerine yola

No more posts to show